Podczas wypadku w Jaśle na ul. Mickiewicza (przysiółek Łęgorz), pijany kierowca jechał autem i dachował

Dyżurny komendy otrzymał informację, że w Jaśle na ul. Mickiewicza (przysiółek Łęgorz) doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci, którzy zajęli się zgłoszeniem na miejscu zastali rozbity samochód. Funkcjonariusze ustalili, że kilka minut wcześniej, kierujący renault espace na łuku drogi zjechał na pobocze, po czym dachował.

Koń przebiegł po samochodzie policjantki [zdjęcia]


Kierowca na skutek doznanych obrażeń trafił do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Badanie jego stanu trzeźwości dało odpowiedź na pytanie o przyczynę zdarzenia. 30-letni mieszkaniec Jasła miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Stracił prawo jazdy. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 2 lat oraz zakaz prowadzenia pojazdów do 10 lat.

Wypadek w Kolbuszowej Dolnej. Zginął kierowca fiata [zdjęcia]


Źródło: podkarpacka.policja.gov.pl

Zobacz też


Wiadomości kryminalne na stronie: Podkarpackiej Kroniki PolicyjnejZapisz się do newslettera! Dodaj też swój artykuł lub prześlij swoje zdjęcia!


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!