Cenne zwycięstwo jasielskich siatkarek w Rzeszowie

Siatkarki UKS MOSiR Jasło w XI kolejce Podkarpackiej I Ligi Kobiet wygrały w czwartek (26 stycznia) w Rzeszowie z MKS V LO Developres 3-0. Tym samym drużyna trenera Tomasza Janusza przerwała czarną serię pięciu porażek z rzędu.

W pierwszej rundzie jaślanki we własnej hali wygrały z MKS V LO Developres Rzeszów 3-1. W rewanżu także były zespołem wyraźnie lepszym.

Wreszcie powody do zadowolenia miał trener Tomasz Janusz.

– Zagrały poprawnie, bez prostych, niewymuszonych błędów. Nie psuły też zagrywki, co ostatnio im się zdarzało. Były skuteczne w kontratakach i w tym elemencie gry zdobywały dużo punktów. Zagrały poprawnie w przyjęciu zagrywki i obronie. Każdy set pod naszą kontrolą. W trzeciej partii wpuściłem na boisko dwie kadetki

– powiedział nam Tomasz Janusz.

Najbliższy mecz UKS MOSiR Jasło rozegra 4 lutego (godz. 17) we własnej hali z Maratonem Trzciana.