Bardzo pewne zwycięstwo jasielskich siatkarek

Od zwycięstwa rozpoczęły rundę rewanżową siatkarki UKS MOSiR Jasło. W sobotę, 18 grudnia, pokonały na wyjeździe UKS 15 Przemyśl 3-0.

Jaślanki były zdecydowanymi faworytkami i to potwierdziły na boisku. Mecz pod ich kontrolą z wyjątkiem II seta, w którym zabrakło stuprocentowej koncentracji. Przyjezdne prowadziły różnicą 2-3 punktów, ale przemyślanki doprowadziły do stanu 21-21. - Szwankowało przyjęcie, co skutkowało niemożnością wyprowadzania ataków czy kontrataków - mówił o II secie trener Tomasz Janusz, który był zmuszony poprosić o przerwę, jedyną w całym meczu, który trwał tylko 60 minut.

Pozostałe dwa sety to całkowita dominacja jasielskiej drużyny. Zespół z Przemyśla nie wygrał w tym sezonie jeszcze seta. - Ze względu na choroby, przeziębienia miałem do dyspozycji tylko osiem zawodniczek - dodał trener Tomasz Janusz.

Najbliższy mecz UKS MOSiR Jasło rozegra dopiero 15 stycznia 2022 r. We własnej hali siatkarki podejmować będą SST Mark-Bud Lubcza Racławówka.