Dom Pomocy Społecznej w Foluszu z nową szefową. Pracuje w tej placówce od lat

OPRAC.:
Jakub Hap
Jakub Hap
starostwo (1), Grzegorz Michalski (1)
Dom Pomocy Społecznej w Foluszu ma nowego dyrektora. Następczynią Karola Adamskiego została Marta Misiołek, wieloletnia pracownica placówki.

Zarząd Powiatu w Jaśle poinformował, że nowa dyrektor kieruje DPS-em od minionego wtorku. Jej poprzednik na tym stanowisku, Karol Adamski, końcem lipca 2022 roku złożył rezygnację i jego umowa o pracę została rozwiązana za porozumieniem stron. Przez niespełna pół roku p.o. dyrektora była Monika Wójcicka.

Marta Misiołek to wieloletnia pracownica podjasielskiego DPS-u.

- 24 stycznia br., Zarząd Powiatu w Jaśle, w drodze awansu wewnętrznego, zatrudnił na stanowisku dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Foluszu Martę Misiołek. Posiada ona długoletnie doświadczenie w pracy w jednostkach pomocy społecznej – wcześniej zatrudniona była m.in. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Jaśle i w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaśle. Z Domem Pomocy Społecznej w Foluszu związana jest zawodowo od wielu lat, a od 2018 r. była kierownikiem Działu Bezpośredniego Wsparcia Mieszkańca

- przybliżył sylwetkę nowej szefowej placówki sekretariat starosty jasielskiego.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

iPolitycznie - Robert Telus o rozwiązaniu problemu zboża - skrót

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na jaslo.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie