Kolejki na NFZ do Ortopedy w Jaśle - stan na 21.05.2022
UWAGA! Informacje o pierwszym wolnym terminie udzielenia świadczenia oraz dotyczące danych statystycznych mogą być nieaktualne z powodu zawieszenia obowiązków sprawozdawczych w okresie zagrożenia epidemicznego i epidemii.*
ORTOPEDA Jasło: kolejki NFZ i terminy leczenia
Na wizytę trzeba poczekać 431 dni.
Szpital Specjalistyczny W Jaśle (Oddział Ortopedii, Traumatologii, Mikrochirurgii I Chirurgii Ręki)
- Adres: Lwowska 22, Jasło
- Najbliższy termin możliwej wizyty: 27.07.2023 (dane z dnia 19.05.2022)
- Liczba osób w kolejce: 392
- Telefon: +48 13 443 75 73
Ortopeda – czym się zajmuje?
Ortopeda skupia się na diagnozie i leczeniu chorób związanych z narządem ruchu. Chodzi nie tylko o nieprawidłowe funkcjonowanie układu szkieletowego, ale również o więzadła, stawy, mięśnie, ścięgna oraz nerwy. Ortopedia jest bardzo szeroką dziedziną medycyny. Ortopeda zajmuje się między innymi:
- Wadami postawy
- Zmianami zwyrodnieniowymi
- Zakażeniami kości lub stawów
- Stanami zapalnymi
- Uszkodzeniami nerwów obwodowych
- Schorzeniami układu mięśniowego
- Chorobami nowotworowymi w obrębie narządu ruchu
- Chorobami metabolicznymi
Uzupełnij domową apteczkę

Domowa Apteczka
Tran z rekina grenlandzkiego (smak mango i brzoskwinia) 250 ml

Pani Teresa
PANI TERESA® PT 0309 Opaska elastyczna stawu nadgarstkowego – ...

ZF Polpharma S.A.
LABORATORIA POLFA ŁÓDŹ SP. Z O.O. OPATRUNEK URGOCLEAN AG 10 X 10CM
Raporty Fundacji Watch Health Care, która regularnie kontroluje kolejki do lekarzy, pokazują, że na wizytę u specjalisty w naszym kraju trzeba poczekać średnio aż cztery miesiące. Jak długo trzeba czekać na termin do Ortopedy w Jaśle? Sprawdź w naszym serwisie, gdzie dostaniesz się do Ortopedy najszybciej i na NFZ.
* Podstawa prawna: Ustawa z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie niektórych ustaw w zakresie systemu ochrony zdrowia związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 567), art.15 pkt. 4 dot. art.7 b pkt 1 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz. 374).
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Koniec stanu epidemii w Polsce