Porażka jasielskich siatkarzy w Andrychowie. W drodze na mecz ich bus uległ awarii

Marek Dybaś
Siatkarze MKS Gamrat MOSiR Jasło przegrali wyjazdowy mecz z wiceliderem MKS Andrychów 0-3. To druga porażka z rzędu drużyny Bartosza Kilara, trzecia w sezonie i pierwsza w hali rywali.

Jasielski zespół dotarł do Andrychowa z przygodami. Na autostradzie koło Tarnowa zepsuł się bus, którym podróżowali siatkarze. Czekali 1,5 godziny na przyjazd zastępczego z Jasła. Powiadomieni telefonicznie gospodarze zawodów i sędziowie zgodzili się na rozpoczęcie meczu z godzinnym opóźnieniem.

Drużyna jasielska mecz zaczęła niemal z marszu po wyjściu z busa. Pierwszy set był najlepszy w ich wykonaniu. Zaczęli go bardzo dobrze mocną zagrywką i prowadzili 4-0. Obie drużyny seriami zdobywały punkty. Końcówka należała do gospodarzy.