Rezerwy Huraganu Zarzecze wygrały z LKS Warzyce, który w tym sezonie nadal bez zwycięstwa [ZDJĘCIA]

W meczu VII kolejki klasy B (grupa V) rozegranym dzisiaj (26 września) na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jaśle, LKS Warzyce przegrał z rezerwami Huraganu Zarzecze 0-3.

Drużyna trenera Andrzeja Semli nadal bez zwycięstwa w tym sezonie (tylko 2 remisy i 5 porażek). Natomiast zespół Łukasza Michnala wygrał czwarty mecz w obecnych rozgrywkach.

- Nie mieliśmy zbyt wielu okazji do zdobycia goli - przyznał po meczu trener Warzyc Andrzej Semla.

W I połowie przed utratą gola uratował gości Krzysztof Żychowski, który obronił strzał zawodnika Warzyc (piłka zmierzała poniżej spojenia słupka z poprzeczką).

Warzyce jakby opadły z sił

Dla Huraganu II to pierwsze zwycięstwo odniesione na wyjeździe, bo w roli gospodarza są niepokonani, a ponadto nie stracili u siebie bramki.

- W pierwszej połowie zagraliśmy defensywnie, szukając szans w kontratakach. Po przerwie mieliśmy dużą przewagę. Warzyce jakby opadły z sił - powiedział trener Huraganu II Łukasz Michnal.

Spotkanie było bardzo zacięte, twarde, chwilami ostre. Huragan od 70. minuty grał w dziesięciu po drugiej żółtej kartce dla strzelca pierwszej bramki Krystiana Wolskiego.

Mecz VII kolejki (26 września)

LKS Warzyce - Huragan II Zarzecze 0-3 (0-1)

Bramki: 0-1 Krystian Wolski (25), 0-2 Dawid Kluk (60), 0-3 Dawid Kluk (70)

LKS Warzyce: Adrian Kodzis - Arkadiusz Szot, Krzysztof Piątek, Bartosz Gawlik (70 Paweł Szajna), Witold Fary - Wojciech Pisz (70 Mateusz Pięta), Artur Koś (70 Bartosz Borowiecki), Patryk Kaszkur, Jakub Szerląg - Dawid Marszałek, Maciej Czyżowicz (46 Szymon Skiba); trener Andrzej Semla.

Huragan II: Krzysztof Żychowski - Paweł Pierzowicz (60 Hubert Wojtunik), Łukasz Opałka (46 Wiktor Trzeciak), Maksymilian Kurdziel, Dawid Kluk, Dawid Soliński (75 Mateusz Retka), Konrad Gotfryd (90+1 Robert Ślusarczyk), Andrzej Szostak, Łukasz Pierzowicz, Filip Gierut, Krystian Wolski; na ławce rezerwowych: Andrzej Pierzowicz; trener Łukasz Michnal.

Sędziowali: Jana Samborowski oraz Witosław Trybus. Żółte kartki: Dawid Marszałek - Krystian Wolski, Łukasz Opałka, Konrad Gotfryd, Łukasz Pierzowicz; czerwona kartka: Krystian Wolski (70, druga żółta). Widzów 50.

Rezerwy Huraganu Zarzecze wygrały z LKS Warzyce, który w tym...