Tempo Nienaszów znów zmarnowało dwa rzuty karne i straciło gola w doliczonym czasie gry [GALERIA]

W meczu XVI kolejki klasy okręgowej, rozegranym 11 listopada, Tempo Nienaszów zremisowało w Grabówce 1-1, zdobywając gola w 90. minucie i tracąc bramkę w 91. minucie! Tempo zmarnowało dwa rzuty karne!

„Jedenastki” to przysłowiowa pięta achillesowa Tempa. W niedawnym meczu w Rymanowie drużyna z Nienaszowa również nie wykorzystała dwóch rzutów karnych. Wtedy strzelali Arkadiusz Majka i Mateusz Kuciński.

Na stadionie w Grabówce pierwszy rzut karny sędzia podyktował w 20. minucie po faulu na Wojciechu Kiełtyce.
Strzał z 11 metrów Arkadiusza Majki obronił Bartłomiej Dymnicki. Po raz drugi sędzia wskazał na „wapno” w 84. minucie, tym razem za faul na Marcinie Walczyku. Tym razem karnego zmarnował Gabriel Gierlasiński. Znów górą był bramkarz Grabowianki.

Tempo objęło prowadzenie po zagraniu z boku Euzebiusza Słoty w pole karne, gdzie z bliska nogą wpakował piłkę do bramki Marcin Walczyk. Była to 90. minuta meczu. W doliczonym czasie gry zabrakła w Tempie koncentracji. Mateusz Jurczyk odbił piłkę po strzale jednego z zawodników gospodarzy, a przy dobitce Wojciecha Czopora był już bezradny. Mecz trwał jeszcze dwie minuty, ale wynik nie uległ już zmianie.

- Dla nas to strata dwóch punktów. Wszystko inne w tym meczu pozostawiam bez komentarza

- powiedział grający trener Tempa Grzegorz Munia.

Mecz XVI kolejki (11 listopada):
Grabowianka Grabówka - Tempo Nienaszów 1-1 (0-0)
0-1 Marcin Walczyk (90), 1-1 Wojciech Czopor (90+1)

Grabowianka: Bartłomiej Dymnicki - Dawid Sokowicz, Adrian Tabisz, Jakub Kozłowski, Vladyslav Tymoshevskyi - Sylwester Sąsiadek (30 Dawid Starzak, 85 Tomasz Starzak), Bartłomiej Rakoczy (10 Dominik Haduch), Sebastian Data (75 Robert Haduch), Wojciech Czopor, Nazarii Ozhekhovskyi - Tomasz Dymnicki; trener Janusz Sieradzki.

Tempo: Mateusz Jurczyk - Euzebiusz Słota, Kamil Wietecha, Grzegorz Munia, Mateusz Kuciński - Dominik Romanek, Marcin Walczyk, Gabriel Gierlasiński - Konrad Łukaszewski (50 Miłosz Gierlasiński), Arkadiusz Majka - Wojciech Kiełtyka; na ławce rezerwowych: Konrad Pęcak, Karol Tomasik, Hubert Skuba, Radosław Słota; trener Grzegorz Munia.

Sędziowali: Jakub Kozner oraz Antoni Pelczarski i Krzysztof Łuksa. Żółte kartki: Wojciech Czopor, Robert Haduch - Mateusz Kuciński. Widzów około 60.