Udany rewanż siatkarzy MKS Gamrat MOSiR Jasło w Sędziszowie Małopolskim

Bardzo udanie zaczęli drugą rundę rozgrywek w II lidze siatkarze MKS Gamrat MOSiR Jasło. Drużyna Bartosza Kilara pokonała w sobotę, 11 grudnia, na wyjeździe Extrans Sędziszów Małopolski 3-1. Tym samym jaślanie zrewanżowali się ekipie Tomasza Józefackiego za porażkę u siebie 0-3.

Mecz pod kontrolą drużyny jasielskiej, która - z wyjątkiem II seta - prowadziła różnicą kilku punktów, a gdy gospodarze doprowadzali do remisu, to zespół Bartosza Kilara szybko reagował i odbudowywał przewagę punktową.

- Dobry mecz, pod naszą kontrolą. Jedynie słabiej zagraliśmy w drugim secie, w którym gospodarze mieli dobrą zagrywkę. U nas szwankowało przyjęcie. Graliśmy spokojnie zagrywką, trudną dla rywali, ale bez ryzyka

- powiedział nam trener jasielskiej drużyny Bartosz Kilar.

To szóste zwycięstwo z rzędu MKS Gamrat MOSiR Jasło. Najbliższy mecz jaślanie rozegrają w sobotę, 18 grudnia, we własnej hali z Hutnikiem-Wandą Kraków. Początek o godz. 15.

Mecz XIV kolejki (11 grudnia):
Extrans Sędziszów Małopolski - MKS Gamrat MOSiR Jasło 1-3 (19-25, 25-21, 19-25, 23-25)

Extrans: Maksymilian Starzec, Michał Bilski, Patryk Polek, Marcin Marciniak, Tomasz Kotyla, Łukasz Perłowski, Rafał Szczęch (libero) oraz Piotr Świeczka, Tomasz Bochenek, Patryk Grendysa, Jan Pyrsak, Kamil Kozłowski, Sebastian Nowak, Rafał Nowak (libero); trener Tomasz Józefacki.

MKS: Szymon Soboń, Kamil Warzocha, Bartosz Lasocki, Arkadiusz Kościółek, Paweł Czupik, Mateusz Armata, Jakub Opoń (libero), Piotr Kulikowski (libero) oraz Bartosz Soboń, Anatol Lejko, Łukasz Ludwin; I trener Bartosz Kilar, II trener Kamil Warzocha.