Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Wokaliści Jasielskiego Domu Kultury nagrodzeni w Złotej Szpili

OPRAC.:
Bogdan Hućko
Bogdan Hućko
Nagrodzeni wokaliści JDK (od lewej) Onofrio Della Medaglia, Laura Gondek i Karolina Polak
Nagrodzeni wokaliści JDK (od lewej) Onofrio Della Medaglia, Laura Gondek i Karolina Polak JDK
Karolina Polak zdobyła trzecie miejsce w kategorii „piosenka” w XXVI Ogólnopolskim Turnieju Satyry im. Ignacego Krasickiego w Przemyślu „O złotą szpilę”. W tej samej kategorii wyróżnienia otrzymali: Laura Gondek i Onofrio Della Medaglia. Cała trójka uczęszcza na zajęcia śpiewu do Jasielskiego Domu Kultury. Konkurs odbył się 25 listopada w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

Karolina, która piosenką „Ty, Mamusia i ja” wyśpiewała trzecie miejsce, wystąpiła także - obok Natalii Żegleń i Jonatana Maciejowskiego - w turnieju kreacji słowa (recytacja). Wokalistów do konkursu przygotowała Ewa Grzebień, instruktor ds. muzyki w JDK (podczas turnieju wystąpiła w roli akompaniatora), natomiast recytatorzy prowadzeni byli przez Helenę Gołębiowską, instruktora Młodzieżowego Koła Recytatorskiego.

„Złota Szpila” to Ogólnopolski Turniej Satyry im. Ignacego Krasickiego, który ma charakter interdyscyplinarny i obejmuje cztery dziedziny twórczości: plastykę, muzykę, kreację słowa i literaturę. Jest otwarty dla młodzieży i dorosłych (również osoby niepełnosprawne), którzy tworzą amatorsko i chcą pokazać otaczający świat przez wybrany przez siebie, artystyczny i oryginalny sposób.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ewa Wachowicz szaleje z piłą

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na jaslo.naszemiasto.pl Nasze Miasto