Jasielscy siatkarze lepsi od Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla

W meczu IV kolejki o mistrzostwo II ligi siatkarze MKS Gamrat MOSiR Jasło bardzo pewnie pokonali w sobotę (16 października) na wyjeździe Akademię Talentów Jastrzębskiego Węgla 3-0.

Podopieczni trenera Bartosza Kilara nie mieli większych problemów z pokonaniem młodego zespołu gospodarzy, który mocno postawił się jedynie w II secie. Pierwszy set pod kontrolą jaślan. W każdym elemencie - zagrywce, bloku górowali nad gospodarzami. W II juniorzy AT Jastrzębskiego Węgla prowadzili różnicą 6 punktów (16-10). MKS odrobił straty, doprowadził do stanu po 24 i po zaciętej końcówce wygrał na przewagi. Natomiast w trzeciej partii jasielska drużyna prowadziła różnicą 2-3 punktów i pewnie wygrała.

W najbliższą sobotę (23 października) MKS Gamrat MOSiR Jasło w swojej hali podejmuje Błękitnych Ropczyce.
Mecz IV kolejki (16 października):Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla - MKS Gamrat MOSiR Jasło 0-3 (19-25, 29-31, 22-25)
MKS: Szymon Soboń, Kamil Warzocha, Bartosz Lasocki, Arkadiusz Kościółek, Rafał Matuła, Mateusz Armata, Jakub Opoń (libero) oraz Bartosz Soboń, Anatol Lejko, Łukasz Ludwin, Paweł Czupik; I trener Bartosz Kilar, II trener Kamil Warzocha.