Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Sprzęt dla jednostek OSP w gminie Dębowiec. Jedenaście jednostek otrzymało wyposażenie za ponad 134 tysiące złotych

OPRAC.:
Bogdan Hućko
Bogdan Hućko
Jedenaście jednostek ochotniczych straży pożarnych z gminy Dębowiec otrzymało sprzęt i wyposażenie o wartości ponad 134 tysięcy złotych. Uroczyste przekazanie odbyło się w Domu Ludowym w Majscowej
Jedenaście jednostek ochotniczych straży pożarnych z gminy Dębowiec otrzymało sprzęt i wyposażenie o wartości ponad 134 tysięcy złotych. Uroczyste przekazanie odbyło się w Domu Ludowym w Majscowej Gmina Dębowiec
Jedenaście jednostek ochotniczych straży pożarnych z gminy Dębowiec otrzymało sprzęt i wyposażenie o wartości ponad 134 tysięcy złotych. Doposażenie strażaków było możliwe dzięki dofinansowaniu z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej - Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest minister sprawiedliwości.

Łączna wartość projektu wyniosła 134 656,60 zł, z czego 126 656,60 zł pochodziło z Funduszu Sprawiedliwości. Pozostałe 8 tysięcy złotych dołożyła Gmina Dębowiec z własnego budżetu.

Zostało zakupionych: 30 kompletów ubrań specjalnych dwuczęściowych wraz z butami; aparat powietrzny z maską, noszakiem i butlą stalową z zaworem; sygnalizator bezruchu; deska lodowa i uchwyty do mocowania ochrony dróg oddechowych.

Sprzęt trafił do OSP w Cieklinie, Dębowcu, Dobryni, Duląbce, Dzielcu, Foluszu, Łazach Dębowieckich, Majscowej, Woli Cieklińskiej, Woli Dębowieckiej i Zarzeczu.

Uroczyste przekazanie sprzętu odbyło się i wyposażenia odbyło się 24 listopada w Domu Ludowym w Majscowej z udziałem poseł Marii Kurowskiej, wójta Gminy Dębowiec Marcina Bolka, prezesa Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Dominika Rzońcy, komendanta gminnego OSP Witolda Wątroby oraz przedstawicieli poszczególnych jednostek.

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na jaslo.naszemiasto.pl Nasze Miasto