Zdecydowane zwycięstwo Sparty Osobnica z LKS Warzyce

W meczu XVII kolejki klasy B (grupa V), rozegranym w niedzielę (24 kwietnia), LKS Warzyce przegrał z liderem Spartą Osobnica 0-3. Mecz odbył się na stadionie ze sztuczną nawierzchnią w Jaśle.

Trener LKS Warzyce Andrzej Semla z trudem zebrał skład na ten mecz. W I połowie gospodarze postawili się liderowi. Sparta szybko po przerwie zdobyła gola i dominowała do końcowego gwizdka.

– Mieliśmy dużą przewagę

– powiedział grający trener Sparty Oktawian Flis, który w końcówce meczu pojawił się na boisku.

Mecz XVII kolejki (24 kwietnia):
LKS Warzyce – Sparta Osobnica 0-3 (0-0)
0-1 Piotr Lazar (48), 0-2 Bartosz Gierut (60), 0-3 Maciej Kurdziel (75)

Warzyce: Adrian Kodzis – Paweł Szajna, Arkadiusz Szot, Artur Koś, Szymon Skiba, Patryk Kaszkur, Rafał Libuszowski, Adrian Komisarz, Rafał Mamroł, Tomasz Kwiatkowski (75 Witold Fary), Krystian Czech; trener Andrzej Semla.
Sparta: Artur Pykosz – Mirosław Paluch, Bartosz Gierut (70 Oktawian Flis), Paweł Kulig, Szymon Bara (82 Wiktor Bara), Patryk Opałka, Maciej Kurdziel, Piotr Lazar, Jacek Kosiek, Michał Kosiba (60 Jacek Budziak), Sebastian Faryj; trener Oktawian Flis.
Sędziowali: Konrad Majewski oraz Laszek Witkoś i Jan Majewski. Żółte kartki: Artur Koś – Jacek Kosiek, Sebastian Faryj. Widzów na stadionie w Jaśle około 50.