Bolesna porażka jasielskich siatkarek w Rzeszowie. Mecz trwał tylko 65 minut…

Siatkarki UKS MOSiR Jasło przegrały trzeci mecz w sezonie
Siatkarki UKS MOSiR Jasło przegrały trzeci mecz w sezonie Fot. Marek Dybaś
Trzeciej porażki w sezonie doznały siatkarki UKS MOSiR Jasło. W rozegranym w sobotę, 20 stycznia, meczu X kolejki Podkarpackiej I ligi Kobiet, drużyna Tomasza Janusza przegrała w Rzeszowie z MKS V LO Developres.

Rzeszowski zespół wziął wielki rewanż za porażkę w Jaśle 2-3. Podopieczne Małgorzaty Lic w 65 minut nie dały szans jaślankom. Dominowały i wygrały bardzo pewnie, rozbijając w II i III secie UKS MOSiR do 12 i 16.

- W żadnym elemencie nie potrafiliśmy przeciwstawić się przeciwnikowi. Tydzień wcześniej zagraliśmy słabo, a mimo to pokonaliśmy Sanoczankę, a dzisiaj było znacznie gorzej. Nie zrobiliśmy rywalkom krzywdy zagrywką. Źle funkcjonowało przyjęcie, a tym samym atak. Młode dziewczyny trochę się podłamały i było po zawodach

– powiedział trener jasielskiej drużyny Tomasz Janusz.

W UKS MOSiR Jasło zadebiutowała kadetka Aleksandra Sochacka.

Najbliższy mecz zespół jasielski rozegra we własnej hali w sobotę, 27 stycznia, z liderem Paradiso Łańcut. Godzina meczu nie jest jeszcze znana. Jaślanki zajmują 3. miejsce w tabeli z 18 punktami (sety21-18), a Paradiso ma na koncie 29 punktów (sety 30-4).

Mecz X kolejki (20 stycznia):
MKS V LO Developres Rzeszów - UKS MOSiR Jasło 3-0 (25-19, 25-12, 25-16)
UKS MOSiR: Aleksandra Wolska, Izabela Szerląg, Agnieszka Górniak, Zuzanna Świder, Oliwia Pykosz, Daria Pykosz, Julia Wietecha (libero) oraz Paulina Śmietana, Aleksandra Sochacka; trener Tomasz Janusz.
W pozostałych meczach X kolejki: UKS 15 Przemyśl - AZS UR Developres II Rzeszów 0-3 (20-25, 22-25, 19-25), MKS Paradiso Łańcut - SST Mark-Bud Lubcza Racławówka 3-0 (25-12, 25-23, 25-20), Sanoczanka Sanok - TSV Sanok 2-3 (28-26, 17-25, 18-25, 25-17, 13-25).