Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Nagrody dla sportowców. Jarecki, Koś, Zbylut i Zagórska docenieni przez władze powiatu jasielskiego za sukcesy w 2023 r.

OPRAC.:
Jakub Hap
Jakub Hap
Starostwo Powiatowe w Jaśle
Zarząd Powiatu w Jaśle przyznał nagrody kolejnym młodym sportowcom związanym z regionem. Za osiągnięcia w 2023 roku uhonorowani zostali Piotr Jarecki, Karolina Koś, Blanka Zbylut oraz Julia Zagórska.

Nagrody dla sportowców, przyznawane rokrocznie przez władze jasielskiego starostwa to forma docenienia osób uprawiających z sukcesami rozmaite dyscypliny - mieszkających na terenie naszego powiatu bądź trenujących w klubach działających na jego terenie.

Tego roku, wręczenie nagród odbyło się 22 marca.

- W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaśle spotkali się zawodnicy aby odebrać nagrody za osiągnięcie wysokich wyników sportowych. Starosta jasielski Adam Pawluś oraz etatowy członek zarządu Jan Muzyka pogratulowali zebranym wspaniałej postawy sportowej, podziękowali za godne reprezentowanie powiatu jasielskiego zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju oraz złożyli życzenia dalszych sukcesów na arenach sportowych - czytamy na stronie starostwa.

Nagrody za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2023 roku otrzymali:

  1. Piotr Jarecki – zawodnik Klubu Sportowego SPEED Jasło. Dyscypliny: rolkarstwo, narciarstwo biegowe. Członek kadry narodowej młodzieżowców w narciarstwie biegowym. Sukcesy: złoty medalista na mistrzostwach Polski juniorów w Wiśle, srebrny i brązowy medalista na mistrzostwach Polski seniorów w Zakopanym, 10. miejsce drużynowo oraz 17. miejsce indywidualnie podczas mistrzostw świata juniorów w Kanadzie.
  2. Karolina Koś – zawodniczka Przemyskiego Klubu Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących „Podkarpacie” Przemyśl. Dyscypliny: biathlon, narciarstwo biegowe. Sukcesy: srebrna medalistka mistrzostw Polski niewidomych i słabowidzących w biathlonie, złota medalistka w pucharze Polski niewidomych i słabowidzących w biathlonie, srebrna medalistka w pucharze Polski niewidomych i słabowidzących w biathlonie
  3. Blanka Zbylut – zawodniczka UKS ASW Judo Jasło. Dyscyplina: judo. Sukcesy: złota medalistka mistrzostw Polski młodziczek w Rybniku, srebrna medalistka otwartych mistrzostw Polski AZS w Gliwicach.
  4. Julia Zagórska -zawodniczka UKS ASW Judo Jasło. Dyscyplina: judo. Sukces: brązowa medalistka mistrzostw Polski młodziczek w Rybniku.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na jaslo.naszemiasto.pl Nasze Miasto