Partyzant Targowiska wysoko pokonał LKS Skołyszyn. Hat trick Huberta Wilka

LKS Skołyszyn został wypunktowany na swoim boisku przez solidną drużynę Partyzanta Targowiska w meczu II kolejki klasy okręgowej. Beniaminek prowadził do 52 minuty 1-0.

Gospodarze dobrze zaczęli mecz. Objęli prowadzenie z rzutu karnego Grzegorza Labuta i mogli podwyższyć wynik na 2-0, ale Paweł Berkowicz zaprzepaścił szanse.

W I połowie piłka jeszcze dwa razy wpadała do bramki, ale to za sprawą najlepszego snajpera Partyzanta Huberta Wilka, ale gole nie zostały uznane, bo sędzia sygnalizował pozycję spaloną zawodnika gości.

Po przerwie Hubert Wilk popisał się hat-trickiem. Ozdobą meczu był trzeci gol zdobyty z woleja, lewą nogą z około 20 metrów. Partyzant zagrał w II połowie bardzo dobry mecz i w pełni zrehabilitował się za porażkę na swoim stadionie z Przełęczą Dukla w doliczonym czasie gry.

Najbliższy mecz Skołyszyn rozegra na wyjeździe z Przełomem Besko (niedziela, 20 sierpnia, godz. 16), a Partyzant w sobotę (19 sierpnia, godz. 17) podejmuje na swoim stadionie Start Rymanów i będzie to mecz III kolejki.

Mecz II kolejki (15 sierpnia):
LKS Skołyszyn – Partyzant Targowiska 1-4 (1-0)
1-0 Grzegorz Labut (8, karny), 1-1 Hubert Wilk (52), 1-2 Kamil Chmielowski (62), 1-3 Hubert Wilk (72), 1-4 Hubert Wilk (81)

Skołyszyn: Dominik Bielamowicz – Mariusz Kurczaba, Patryk Wierzgacz, Mateusz Furmanek II, Kacper Konieczny - Artur Walczyk, Sebastian Figura (86 Jakub Biernacki), Grzegorz Labut (70 Bartosz Wierzgacz), Paweł Berkowicz (73 Paweł Sokulski) - Dawid Rachowicz, Kacper Stój (87 Jakub Turek); na ławce rezerwowych: Przemysław Wierzgacz, Tomasz Syzdek; trener Szymon Cetnarowski.
Partyzant: Hubert Niemiec – Wojciech Haznar, Dariusz Łach, Kamil Chmielowski (77 Mateusz Penar), Dawid Korzeniowski (77 Krzysztof Sieniawski) - Krystian Szubrycht (46 Jakub Michalski), Antoni Polański, Bartosz Miklaszewski (46 Jakub Stodolak) - Jakub Dziedzic (57 Mateusz Aszlar), Hubert Wilk, Marcel Płocica (46 Mateusz Filar); trener Lech Czaja.
Sędziowali: Piotr Prajsnar (Kombornia) oraz Mateusz Gumienny (Krosno) i Krystian Wiklowski (Krosno). Żółte kartki: Patryk Wierzgacz, Grzegorz Labut – Hubert Wilk, Wojciech Haznar.