Porażka LKS Czeluśnica w sparingu z Wisłokiem Wiśniowa

Jedyną bramkę dla LKS Czeluśnica zdobył Mateusz Kuzio (z lewej). Obok Ivan Perez Fot. Marek Dybaś
LKS Czeluśnica przegrał w środę, 19 lipca, sparing z Wisłokiem Wiśniowa 1-4. Mecz odbył się na stadionie IV-ligowca.

Jedyną bramkę dla drużyny trenera Szymona Gołdy zdobył przy wyniku 0-4 Mateusz Kuzio w 82. minucie.

– Mieliśmy szanse na zdobycie więcej bramek. Bliscy strzelenia goli byli Patryk Tłuściak, zawodnik testowany i Łukasz Urban. Utrzymywaliśmy się przy piłce i zagraliśmy dobry mecz z mocnym rywalem

– powiedział nam kierownik drużyny Sławomir Jakubowski.

Czeluśnica testowała dwóch zawodników – na lewej obronie i na środku pomocy.

Ze względu na pracę nie zagrał m.in. Wojciech Munia.

Był to drugi mecz kontrolny zespołu z Czeluśnicy w przerwie wakacyjnej. W minioną sobotę pokonali Sobniów Jasło 4-3.

W najbliższy piątek, 21 lipca, LKS Czeluśnica rozegra trzeci sparing w Besku z Przełomem.

Wisłok Wiśniowa – LKS Czeluśnica 4-1 (2-0)
Czeluśnica: Igor Wanat – Ivan Perez, Szymon Sabik, Damian Honkisz, zawodnik testowany - Kamil Majka, zawodnik testowany, Łukasz Urban, Sebastian Meier - Wołodymyr Hudyma, Patryk Tłuściak oraz Gracjan Zając, Jakub Kozicki, Mateusz Kuzio; trener Szymon Gołda.