MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Zamczysko Mrukowa i Global Soccer Academy Jasło partnerami Stali Mielec [ZDJĘCIA]

Jakub Hap
Jakub Hap
Zamczysko Mrukowa, Global Soccer Academy Jasło / Facebook
Grająca na najwyższym poziomie rozrywek piłkarskich w Polsce Stal Mielec związała się umowami partnerskimi z klubem i szkółką piłkarską, które działają w powiecie jasielskim. Środowiska Zamczyska Mrukowa i Global Soccer Academy Jasło liczą, że kooperacja z ekstraklasową marką przyniesie im wymierne korzyści.

Umowa, na mocy której występujące w klasie okręgowej Zamczysko Mrukowa stało się klubem partnerskim znanego w całym kraju ekstraklasowicza podpisana została 8 maja. Z ramienia Zamczyska dokument parafowali Mateusz Bazan i Kamil Bilski. Pierwszy jest sekretarzem klubu z Mrukowej, drugi członkiem zarządu. Obydwaj reprezentują również Zamczysko jako zawodnicy i trenerzy jego grup młodzieżowych - w związku z czym radość z współpracy nawiązanej z klubem z Mielca jest dla nich podwójna.

- Nasz klub od dwóch lat mocniej inwestuje w szkolenie dzieci i młodzieży, regularnie powiększając liczbę drużyn występujących w rozgrywkach ligowych. Zostało to dostrzeżone przez Stal Mielec, przez co udało się podpisać umowę w sprawie współpracy. Dla naszego klubu to duży krok, zarówno sportowy jak i marketingowy - przekazało Zamczysko Mrukowa.

"Kolejna motywacja"

Jak podkreśla Mateusz Bazan, szkolenie dzieci i młodzieży to obecnie jeden z priorytetów klubu z gminy Osiek Jasielski.

- Gdy dwa lata temu podjęliśmy decyzję w klubie, aby zgłosić drugą drużynę młodzieżową do rozgrywek, nie spodziewaliśmy się, jak szybko i jak bardzo rozwinie się nasz klub. Obecnie szkolimy 70 dzieci i młodzieży, w czterech kategoriach wiekowych. Zainteresowanie ze strony Stali Mielec i podpisana z nią umowa to kolejna motywacja do tego, by te działania kontynuować. Zyskają sportowo nasze dzieciaki, ale zyskamy również my, jako klub. Nasze drużyny zrzeszają chłopaków i dziewczyny nie tylko z gminy Osiek Jasielski, ale także gmin okolicznych - Dębowiec, Nowy Żmigród czy nawet z Jasła - podkreśla sekretarz, zawodnik i trener Zamczyska.

"Jesteśmy dumni"

Na prężną i owocną współpracę z klubem z piłkarskiej Ekstraklasy liczy też szkółka piłkarska Global Soccer Academy Jasło. Ona umową ze Stalą związała się dzień później niż Zamczysko - 9 maja.

- Jesteśmy klubem partnerskim PGE FKS Stal Mielec! (...) Zakres naszej współpracy będzie odbywał się na wielu płaszczyznach, tych sportowych, ale też i marketingowych. Podpisanie takiej umowy to wielka szansa na dalszy rozwój naszej akademii, naszych zawodników i trenerów. Jesteśmy dumni, że będziemy grać do tej samej bramki - czytamy na facebookowym fanpage'u Global Soccer Academy Jasło.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szymon Grabowski: Miejsce Lechii jest w ekstraklasie, Arki również

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na jaslo.naszemiasto.pl Nasze Miasto